Staraniem Wójta Gminy Łodygowice, pana Andrzeja Pitery otrzymaliśmy 120 000 zł na modernizację ogólnodostępnego boiska przy naszej Szkole.

04 kwietnia 2024r Wójt Gminy Łodygowice Andrzej Pitera podpisał umowę o dofinansowanie ze środków Województwa Śląskiego na kwotę 120 000 zł na modernizację ogólnodostępnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łodygowicach.

Zakres robót obejmie: wykonanie nowe j nawierzchni poliuretanowej na boisku do piłki ręcznej, montaż nowych bramek i montaż ok. 40 m piłkochwytów oraz wykonanie dojścia do boiska z kostki brukowej. Celem inwestycji jest zapewnienie dzieciom i młodzieży infrastruktury sportowej o odpowiednim standardzie.