Harmonogram dyżurów nauczycieli

Harmonogram dyżurów nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w roku szkolnym 2022/2023
Lp. Imię i nazwisko Dzień tygodnia godzina Numer sali
1. Alisch Małgorzata Ostatnia środa miesiąca 15:30-16:00 60
2. Barcik Beata środa 7:00-8:00 95
3. Barys-Prochownik Iwona środa 7:00-8:00 53
4. Błaszczak Aleksandra wtorek

czwartek

7:30-8:00

7:30-8:00

60
5. Brandys- Staszczyk Anna czwartek 7:00-8:00 60
6. Dobija Ewa piątek 7:00-8:00 59
7. Duda Dorota piątek 14:35-15:35 57
8. Ewak Grzegorz wtorek 14:35-15:35 92
9. Filuś-Mąsior Aleksandra piątek 7:00-8:00 60
10. Gąsiorek  Barbara wtorek 7:00-8:00 92
11. Greń Maria środa 12:50-13:50 pok. naucz. 84
12. Hańderek Halina piątek 7:00-8:00 91
13. Hubczak Karolina wtorek 7:00-8:00 pok. naucz. 84
14. Jakubiec-Cader Izabela poniedziałek 7:00-8:00 54
15. Janas-Hachorkiewicz Anna środa 7:00-8:00 43
16. Kała Dorota wtorek

czwartek

7:30-8:00

7:30-8:00

56
17. Karkos Aneta poniedziałek

piątek

7:30-8:00

7:30-8:00

96
18. Kubica Gabriela środa 15:30-16:30 58
19. Loranc Agnieszka wtorek

czwartek

7:30-8:00

7:30-8:00

52
20. Markiel Dorota wtorek 7:00-8:00 44
21. Maślanka Katarzyna poniedziałek 13:40-14:40 87
22. Maślanka Tomasz wtorek 7:00-8:00 3 – hala
23. Matuszewska Sabina poniedziałek 7:00-8:00 85
24. Motyka Monika poniedziałek

środa

11:30-12:00

7:30-8:00

97
25. Ogórek Lucyna środa

piątek

7:30-8:00

7:30-8:00

55
26. Okrzesik Ewelina poniedziałek

środa

14:30-15:00

15:30-16:00

3 – hala
27. Olszewska Natalia poniedziałek 7:30-8:30 pok. naucz. 84
28. Pietrasina Halina piątek 7:00-8:00 57
29. Ponc Janusz poniedziałek 7:30-8:30 pok. naucz. 84
30. Potrzeba – Jakubiec Krystyna środa 14:00-15:00 90
31. Roczyna Danuta środa 7:00-8:00 99
32. Rodak Ewa czwartek 7:00-8:00 88
33. Sanetra Kała Monika środa 11:30-12:30 98
34. Strzałka Urszula wtorek 7:00-8:00 91
35. Wisła Katarzyna poniedziałek 7:30-8:00

11:30-12:00

97
36. Wajda Klaudia środa 7:55-8:55 pok. naucz. 84
37. Wolny Tomasz poniedziałek 13:40-14:40 3 – hala
38. Worek Joanna poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

7:45-8:00 biblioteka
39. Zacna Agnieszka piątek 7:00-8:00 48
40. Zuziak Lucyna poniedziałek

czwartek

7:30-8:00

15:30-16:00

hala sportowa gabinet nr 3