Zabawa Andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

W dniu 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8 zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Nad oprawą muzyczną i oświetleniem czuwali uczniowie klasy 7a i 8a, którzy zadbali o to, aby na imprezie nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Na zabawie można było także zakupić babeczkę i inne smakołyki.
Podczas dyskoteki na uczniów czekała niespodzianka zorganizowana przez Radę Rodziców – fotobudka, która w niezawodny sposób uatrakcyjniła imprezę i zapewniła niezapomniane emocje i duże ilości uśmiechów. Wykonane w fotobudce zdjęcia z pewnością staną się jedyną w swoim rodzaju pamiątką.
Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz wszystkim za wspólną i jakże udaną zabawę. Do zobaczenia na balu karnawałowym!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.