Szkoła

Wielkie sukcesy naszych uczniów !!!

Wspaniałe wieści!

Nasz utalentowany uczeń klasy 7b, Wojciech Janas, zdobył tytuł laureata kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z matematyki!

Wojtek osiągnął ten wyjątkowy sukces w trudnym konkursie, gdzie zmierzył się z najtrudniejszymi zagadnieniami matematycznymi. Jego wytrwałość, pasja i determinacja przyniosły mu zasłużone wyróżnienie.

Gratulujemy!!


Z dumą ogłaszamy laureata i finalistę konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik!

Jesteśmy szczęśliwi, że dwóch z naszych uczniów: Wojciech Janas – laureat III stopnia – kl. 7b, oraz Mateusz Griner – finalista, kl. 4b, osiągnęli tak wybitny sukces w konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik.

To ogromne osiągnięcie, które potwierdza zarówno ich pasję do nauki, jak i zdolności intelektualne.

Gratulujemy nagrodzonym!

Jako szkoła, jesteśmy dumni z nagrodzonych uczniów i wierzymy, że ich sukces będzie inspiracją dla kolejnych pokoleń uczniów.