Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”

W miesiącu październiku w naszej szkole został ogłoszony szkolny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VIII  oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kreatywne. Wśród wszystkich złożonych w konkursie prac wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. W klasach  0 – III najlepszą pracę zaprezentował Xavier Duraj – I miejsce (klasa I A), Liliana Gonczarenko – II miejsce (oddział przedszkolny 0 B) i Oskar Kulec – III miejsce – (oddział przedszkolny 0 C).

W klasach IV – VIII nagrodzonymi osobami zostały:  Amelia Midor – I miejsce (klasa IV B), Wiktoria Żynda – II miejsce (klasa VI B) i Maja Miodońska – III miejsce (klasa VI B). Gratulacje!  Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.